30 Ekim 2016 Pazar

DOSTLUK VE İYİ NİYET HEP BİZİMLE OLSUN

Güncem sana kaç gündür bir şeyler yazmadım. Kenedimi suçlu hissediyorum. Başladığım iş yarım kalmış gibi… Önceleri her gün yazdım, sonra hafta iki, üç yazdım şimdi de iyice boşladım.

Ama içim dışım yazı oldu vallahi. İş olarak yazdıklarım, romanıma yazdıklarım derken biraz bıkkınlık oluştu sanırım. Ne yapayım bulacağım bir dengesini inşallah.

Bugün güzel bir gün yaşadık. Binamızda kızlar arası çay partimiz vardı. Pek güzel zaman geçirdik yedik içtik, falcı bacıya kahve falları gönderdik. Açık büfe kilo aldırıcı ama harika şeyler yedik. Üstelik bizi evinde ağırlayan arkadaşımız dün de işteydi. Çalıştı ama hamarat mı hamarat olduğundan harika yiyecekler hazırlamış. Binamızın huzurlu dostluk ortamında güzel bir
Pazar keyfi yaptık yani.

Dostluk ve güzel niyet denen iki erdem çok önemli bence. Evlerimize dağılırken, bunun ne kadar rahatlık ve huzur verici olduğunu iliklerimize kadar hissettik. Etrafımızda hep temiz niyetli, yüreği güzel insanlar olsun diye dua ediyorum.

Allah bizleri de Ülkemizi de art niyetli, kötü düşünceli, tehlikeli insanlardan korusun hep. Kötü niyetli, düzen bozucular bizlerden uzak olsun.  ÂMİN.


Günce Yazarı

Hiç yorum yok: